Atrakce 365>

Kreativní program

Mezi hlavní činnosti naší agentury patří produkční aktivity. Zajistíme kompletní program na akce. Postavíme pódium, vystoupení klauna zaručí kreativní program při kterém se rozhodně nebudete nudit, naši animátoři nahradí okoukané moderátory, animační team zařídí program na akcích po celou dobu konání, včetně soutěží, klubových tanců a dárků, jak pro malé tak i velké návštěvníky. Postavíme nafukovací atrakce, pouťové atrakce, zapůjčíme nůžkové stany vhodné jako prodejní stánky nebo zázemí produkce, zajistíme balónkovou výzdobu, vyrobíme balónkové dekorace, vstupní balónkové brány, malování na obličej – facepainting dokonale zpestří program na akci, balónková dílna Vám za pomoci zkušeného instruktora pomůže vyrobit si balónek dle vlastního přání, zábavu umocní přítomní maskoti, život Vám osladí výborná cukrová vata, událost zaznamená náš fotokoutek. Velká zábava může začít.

Přenechejte Vaše starosti nám, splníme Vaše přání.

 

Animační programy

Náš animační team je sestaven z vyškolených a zkušených animátorů, kteří se dokáží postarat o zábavu Vašich dětí, ale i Vás samotných na narozeninové oslavě nebo při jiných příležitostech.

Klaun

Náš klaun zajistí jakékoliv Vaše akce, při kterých zaručeně pobaví nejen děti, ale i jejich doprovod. Jeho pořady jsou interaktivní a plné nevšedního humoru.

Balónkové dekorace

Balónkové tvorbě se meze nekladou, pokud máte nápad a chcete jej uskutečnit, není nic jednoduššího než se svěřit profesionálům.

Balónková dílna

Balónky jsou nezbytnou součástí akcí s vetší koncentrací dětí. Zajistíme pro Vás pestrou nabídku foliových a gumových balónků, plněných vzduchem nebo héliem včetně prodeje.

Malování na obličej

Malování na obličej dle vašeho přání, nebo vybraného návrhu. Originální zpestření programu narozenin, párty, oslav, dětských dnů, karnevalu a podobně.

Třpytivé tetování

Třpytivé tetování je oblíbenou formou zkrášlování pro malé i velké parádníky.

Tvořivé dílny

Pořádáte událost pro děti a chcete, aby si děti odnesly originální dárek na památku?

Fotokoutek

Náš fotokoutek je focení, na které se nezapomíná.

Cukrová vata - catering

V nabídce pro Vás máme profesionální elektrické stroje na výrobu cukrové vaty s výkonem až 180 vat za hodinu, včetně vyškolené a usměvavé obsluhy.

Popcorn - catering

Jsme připraveni obohatit touto slanou nebo sladkou pochutinou i Vaši akci.

Maskoti

Každou správnou akci pro děti musí podtrhnout přítomnost maskotů, kteří dětem rozzáří úsměv na tváři a zavedou je do světa fantazie a pohádek.

Mikuláš, Anděl a Čert

Zajistíme pro Vás mikulášské besídky, andělské animační programy, čerty do domu. 

Párty stany půjčovna

Pořádáte oslavu nebo firemní akci a poptáváte pronájem kvalitního párty stanu za přijatelnou cenu, pak jsme připraveni splnit Vaše požadavky.

Kontaktní formulář

Kolik je 1 + 1?