Atrakce 365>

Pronájem atrakcí

Popis

Firma

Naším cílem je poskytovat nejvyšší úroveň služeb, k plné spokojenosti zákazníka. Nabízené produkce zahrnují kompletní servis. Na akcích mají naši zaměstnanci firemní oblečení s logem firmy Atrakce365 - zábavní servis, pod kterým úspěšně působíme na českém a slovenském trhu. Případně vystupujeme s logem organizátora akce.

Atrakce

Provozujeme profesionální zařízení vyrobené v EU. Naše zábavné atrakce procházejí pravidelnou technickou kontrolou, montáž a demontáž zajišťuje vyškolená osoba, která odpovídá za bezpečný provoz a příslušný počet osob uživatelů. Pronajímané atrakce nejsou opatřeny logem společnosti.

Technické požadavky

Technické parametry se liší od druhu pronajímané atrakce. Všeobecně je pro provoz a pronájem atrakcí vhodné zajistit nejlépe rovný povrh, u velkých atrakcí příjezd přímo k místu konání, zajistit potřebný příkon elektrické energie. Není-li dané místo opatřeno el. energií, zajistíme agregáty.

Ceník

Na základě poptávky Vám odešleme ceník našich služeb. Kalkulace obsahují pronájem atrakcí, dopravu, montáž, demontáž, školenou obsluhu, pojištění. Ceny jsou individuální, každému zákazníkovi na míru. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc danému rozpočtu a požadavkům klienta. Samozřejmostí jsou pro nás slevy při opakovaných zápůjčkách, při objednávce trvající několik dní nebo větším počtu atrakcí. Rovněž poskytujeme příznivé ceny ve všední dny a pro školská zařízení. Stálí zákazníci si u nás ceny sjednávají.

Objednávka

Objednat službu v naší společnosti je velmi jednoduché. Základní informace by měly obsahovat druh vybraných produkcí, datum události, čas akce, očekávaný počet účastníků, věkové rozmezí. Formulář by měl rovněž obsahovat fakturační údaje a způsob platby. Vzniklou smlouvu si strany vzájemně potvrdí elektronickou cestou.

Pojištění

Veškeré aktivity jsou pojištěny u České pojišťovny – Pojištění odpovědnosti za škodu. Pojištění se nevztahuje na účastníky pod vlivem alkoholu, na úmyslné poškození zařízení nebo úmyslné zavinění nehody.

*Pokud si nejste s výběrem vhodné aktivity jisti, mile rádi Vám poradíme. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Sdílet tuto atrakci

Kontaktní formulář

Kolik je 1 + 1?